יוליה קוסמטיקס: גבר, לקוסמטיקאית כבר הלכת?

יוליה קוסמטיקס, מעל לעשרים שנה מטפלת בכל טיפולי היופי, איפור קבוע, טיפולי פנים ועוד. בשנים האחרונות יותר ויותר מלקוחותיה הם גברים שמבינים שכשהם נראים מטופחים יותר הם משדרים הצלחה, קל להם יותר בעסקים, ביחסים ומרגשים הרבה יותר טוב עם עצמם

  • קוסמטיקה
בשיתוף יוליה קוסמטיקס
לא לנשים בלבד (צילום: יח"צ)

אחרי 20 שנה בהם ניהלה יוליה קורוליאוב קליניקה מצליחה ברמת גן, שם טיפלה במגוון טיפולי יופי מתקדמים, בהם טיפולי פנים לכל סוגי העור, איפור קבוע לנשים הכולל עיצוב גבות בשיטת השערה ופודרה, החדרת פיגמנט לשפתיים, איילינר קבוע. טיפולים בהחדרת חמצן להצערת וגמישות העור, הסרת שיער, שעוות, עיצוב גבות ועוד. בהתחלה הלקוחות שלה היו רק נשים, אך עם השנים קהל הגברים הלך ותפס תאוצה. "בהתחלה גברים הגיעו רק כדי לסדר את הגבות, אחר כך הם נשאבו גם לטיפולי פנים. הגברים של היום הרבה יותר מטופחים", היא מסבירה. "הם מסדרים את הידיים, מקפידים על הופעה, על לבוש. טיפוח הפנים וגוף לגברים הם כבר לא משהו חריג ומתבקש לגברים המודעים לעצמם".

עוד בוואלה!

תסמכו עליו: חומוס סלק משוגע (ומטמטם) של עומר מילר

לכתבה המלאה
יוליה קוסמטיקס (צילום: יח"צ)

יוליה קוסמטיקס: בזכות הקורונה

כשהגיעה מגפת הקורונה, יוליה, החלה לקבל בביתה חלק מלקוחותיה שחששו להגיע לקליניקה, היא מתגוררת במרחק של מאה מטר מהקליניקה, אבל בשלב מסוים המעבר בין העסק הביתה, קשיי החניה ברחוב עקב עבודות הרכבת הקלה והסגרים המרובים במהלך הקורונה גרמו לה להחליט לסגור את הקליניקה ולהעביר את המכון הביתה. "זה התחיל בלית ברירה, אבל מעז יצא מתוק, הרבה יותר נוח ללקוחות להגיע אלי, יש כאן חניה, ומסתבר שלקוחות גברים, חלקם התביישו שיראו אותם נכנסים לקליניקה ברחוב, והרבה יותר נח להם להגיע לכאן".

מגפת הקורונה ללא ספק שינתה את כל החוקים, וגרמה בין היתר לעלייה ניכרת בביקוש לטיפולי פנים וגבות בקרב גברים. "פתאום הם עם מסיכה שמכסה להם את הזקן, וכל תשומת הלב מופנית לחלק העליון של הפנים. אלה שהקפידו על טיפוח הזקן וזנחו את שאר הפנים, מגלים כעת שעם המסכה, ישנה יותר תשומת לב לגבות מבולגנות, שחורים על האף ועוד. המסכה גם מושכת מעט את האוזניים קדימה - ופתאום ניתן לראות שיער שמבצבץ מהאוזניים.

גברים הבינו שטיפוח הפנים הוא עניין הכרחי לכולם, והוא כבר מזמן לא נחלתן של נשים בלבד. "גם ריבוי הפגישות בזום ושיחות מרחוק גרמו לכך שהפנים יהיו בפוקוס, "יש אצלי המון אנשי עסקים. אני ממוקמת לא רחוק מהבורסה, והרבה גברים שקודם נכנסו לפגישה ועשו רושם בזכות החליפה שלהם, השעון היוקרתי או התיק הממותג, כל אלה כבר לא רלבנטיים כשפגישות החשובות נערכות מבעד למסך. הפנים מאוד בפוקוס. ולכן חשוב שהם ישדרו ניקיון. בעסקים, פנים גלויות ונקיות משדרות אמינות, עוצמה והגברים המודרניים שרוצים להצליח מבינים את זה".

יוליה קוסמטיקס (צילום: יח"צ)

גבר, שפר הופעתך

"הטיפולים שאני מספקת לגברים שמגיעים אלי הם הסרת שיער מהאף והאוזניים, הסרת שיער בגוף, אני לא עוסקת בהסרת שיער במקומות אינטימיים. טיפולי פנים מגוונים כולל החדרת חמצן, טיפולי פנים קלאסיים, טיפולים לפי סוג העור ועיצוב גבות. יש לי כמה לקוחות שעוסקים בדוגמנות ולמדתי עיצוב גבות לגברים, הוא שונה מזה של נשים. כבר המון שנים אני עובדת עם גברים, זה ממש לא התחיל בקורונה, אבל הפוקוס על הפנים בקורונה, העלה באופן משמעותי את הדרישה לקוסמטיקאיות לגברים".

גברים מגיעים בתדירות זהה לזו של נשים ולעיתים אף יותר, בדרך כלל חוזרים כל שלושה שבועות עד חודש. מי שמתחיל חוזר שוב ושוב. הם נהנים מהטיפול זו שעה של רגיעה ומנוחה עבורם. "היום כבר 60% מהלקוחות שלי הם גברים, הם עובדים פה באזור, בבורסה, במגדלים וזה לגמרי חבר מביא חבר" היא מספרת.

עור נושם

טיפולי פנים בתוספת חמצן, מיועדים לנשים וגברים. "אחרי שסיימתי את טיפול הפנים הקלאסי אני מרעננת את העור ומחיה את המראה בעזרת חמצן. זה קוקטייל שנעשה עם מים פיזיולוגים, זה החומר שמחדירים בזמן אינפוזיה לווריד. אני מערבבת את זה עם חמצן ומחדירה לנקבוביות, זה מחטא ומכווץ את הנקבוביות והעור נראה מדהים. אין מי שלא חוזר לזה אחר כך. אני לא קוסמת ולא מבטיחה משהו שאני לא יכולה לקיים, אחרי טיפול חמצן העור נראה צעיר ורענן לכמה ימים, זה לא נשאר לנצח. אבל אם מישהי לפני אירוע זו תוספת מצוינת לטיפול הפנים השגרתי שמשמר את העור ונעשה על פי סוגו.

יוליה קוסמטיקס (צילום: יח"צ)

איפור קבוע אצל יוליה קוסמטיקס

יוליה מומחית לאיפור קבוע במגוון שיטות, מיקרובליידינג, שיטת השערה, פודרה - הצללה. נשים רבות רוצות להראות מטופחות ומסודרות כל הזמן וללא מאמץ והשקעה מידי בוקר, לכן הן פונות לפתרון של איפור קבוע. "מאוד חשוב להגיע למישהי עם הרבה ניסיון בתחום, זה על הפנים ונשאר שם לאורך זמן. לי מאוד חשוב להתאים את השיטה והאיפור לסגנון ולפנים של כל אחת. ליצור מראה טבעי אך שמדגיש את היופי. כך, אני מתאימה את הסגנון לסוג העור, לפיו אני בוחרת את השיטה ליצירת גבות. מה שמתאים לאחת לא מתאים לאחרת. גם בשפתיים, מדובר בהוספת פיגמנט למראה שפתיים מלא ועסיסי ולגוון אחיד. אבל בלי להסתבך עם ניפוח שפתיים או חשש ממראה לא טבעי".

יוליה קוסמטיקס, 052-3405365 לפייסבוק>>

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully