מרכישת הקרקע ועד המפתח: שחר הכט מספקת חבילה מלאה

מעצבת הפנים שחר הכט מעידה על עצמה כדידקטית מאוד בעבודתה וככזו שתספק ללקוח שירות מאלף ועד תו - עד לגמר הבנייה. מה סגנונה, מה הטרנדים הצפויים בתחום ואיך השפיעה הקורונה על עיצוב הבתים?

  • עיצוב פנים
בשיתוף שחר הכט
בווידאו: שחר הכט, עיצוב פנים (אולפן הנבחרים)

בשנה האחרונה בילינו בבית יותר מתמיד, ועבור אנשים רבים הייתה זאת הזדמנות נפלאה לעצב את החלל בדיוק כפי שחלמו. הזמנו לאולפן את מעצבת הפנים שחר הכט, כדי לשמוע ממנה על כל מה שכדאי לדעת לפני שמעצבים את הבית.

עוד בוואלה!

הכירו את ה-Wonder החדש שלכם בבנק הפועלים

לכתבה המלאה

מהו הרקע שהוביל אותך לעסוק בתחום?

האמת שאני לא עשיתי שום דבר אחר אי פעם. יש אנקדוטה משפחתית שהייתי בונה בית לברביות מקרטונים. זה משהו שאני פשוט לא זוכרת יקום אחר בו אני לא מה שאני. כל חיי הוכוונתי לזה - אם זה לימודי אמנות, מגמות עיצוב והתואר.

מהי טביעת האצבע של הסטודיו?

אני מתכננת חללים מאלף ועד תו. הם גדולים, מונוכרומטיים קלאסיים. אני מאמינה שהחלל צריך להשאיר מקום לחיים שבתוכו. הכל מתוכנן מראש. אנחנו יודעים מה ואיפה ומקומות אחסון ואת ההתנהלות של האדם בתוך המרחב שיישאר לו מקום לחיות.

איך היית מגדירה את הסגנון העיצובי שלך?

מודרני, קריר, על גבול הברוטליזם - סגנון שהיה נפוץ בארץ משנות השמונים שהגיע מאירופה. סגנון שמשאיר בטון חשוף מבנים קשים, כבדים, קרים אפילו קצת מאיימים. אני אוהבת אותו ומעדנת אותו.

מה כולל תהליך הליווי שאת מעניקה ללקוחותייך?

אני עושה תהליכים מאלף ועד תו, מרגע רכישת הקרקע ואפילו לפני ועד המפתח. תהליך ארוך דידקטי מאוד מובנה.

מהי לדעתך הייחודיות שלך כמעצבת פנים מקצועית?

אני חושבת שזה מי שאני שילוב בין מישהי קלילה, למי שבעבודה היא נורא דידקטית, נורא סובייטית.

כיצד תקופת הקורונה השפיעה על עולם עיצוב הפנים?

שגעת, כל מה שלא קיבלנו בחוץ אנחנו רוצים היום בבית. אם זה המטבחים הגדולים, אם זה פינוקים כמו ג'קוזי וסאונה.

מה חשוב לדעת כאשר שוכרים את השירותים של מעצבת פנים?

קודם כל, מדובר במשרת אמון לכל דבר. כמו שכשוכרים עורך דין או רופא או כל בעל מקצוע שאחראי על משהו מאוד חשוב לך, אי אפשר לזלזל ולעגל פינות זה. חשוב לבדוק ניסיון, המלצות וגם את הכימיה.

מהם הטרנדים העיצוביים החמים ביותר ב2021?

ממשיכים את הטרנד של 2020 - המון חומרים טבעיים, קיימות - חומרים ממוחזרים יותר, שעם, עצים לא מעובדים. גוונים חומים, חמים, בז'ים.

באמצעות ליווי של מעצבת פנים מקצועית תוכלו לעצב את הבית שלכם בצורה מושלמת, ועדיין לשמור על הפרקטיות שתהפוך את חיי השגרה שלכם להרבה יותר נוחים. שחר, תודה רבה לך
לאתר של שחר הכט

טלפון: 0506716900

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully