המרענן הרשמי: קולדר תעזור לכם לצנן את הקיץ

בין אם מדובר במחסן, בית קפה או מרפסת קטנה, חברת קולדר מספקת מצנני אוויר המתאימים לכל שטח. הבקר המיוחד יצליח להתגבר אפילו על הלחות של תל אביב וקו החוף

בשיתוף קולדר
22/08/2021
בווידאו: נתי אחיטוב, "קולדר" (אולפן הנבחרים)

אחד האתגרים הגדולים בישיבה בגינה או במרפסת הבית בחודשי הקיץ הלוהטים היא השמש שקופחת מעל לראשנו. את הפתרון המושלם לכך מספקת חברת ''קולדר'' בזכות מצנני אוויר ייחודיים. הזמנו לאולפן את נתי אחיטוב, הבעלים של החברה כדי לשמוע ממנו על המצננים.

עוד בוואלה!

הקוסמטיקאית של הסלבס עם 5 טיפים מנצחים לאנטי אייג'ינג

בשיתוף קליניק

נתי, שלום רב

שלום וברכה...

מהו הרקע שהוביל אותך לעסוק בתחום ולהקים את ''קולדר''?

בניתי את המכשיר עוד בבית של ההורים שלי בטבריה והתחלתי למכור. אחרי שנה התחלתי כבר להיות יבואן ועברתי למרכז.

מהם היתרונות של המצנן על פני מכשירי קירור אחרים?

המצננים שלנו הם כולם בנויים למקומות פתוחים או חצי פתוחים, הפיתוח שלנו זה הבקר לחות, שגם באזורים בעלי לחות גבוהה כמו תל אביב, המצנן ייתן לך איכות קירור מטורפת. תראה את זה היום בכל מקום - ממחסני איקאה ועד לחצרות בתים.

אילו סוגי מצננים קיימים?

יש מצננים לתעשייה - מחסנים והאנגרים ויש מצננים שמתאימים לכל גינה ולכל בית. פיתחנו את הקולדרים מבחינת איכות הקירור ומבחינת העיצוב שנעשה כאן בארץ בהרצליה. השוק הזה תופס תאוצה מטורפת.

אנחנו רגילים לראות את המצננים בדרך כלל באירועים או בבתי קפה, האם ניתן להשתמש בו גם בבית?

כן, יש לנו דגמים שמתאימים למרפסות קטנות של 10-15 מטר וגם לגינות של 80-100 מטר. ואנחנו נותנים פיתרון לכל מקום. זה מוצר חד-פאזי שמתחבר לכל שקע חשמל בלי בעייה.
מהי הייחודיות של ''קולדר'' שהופכת אתכם לחברה מובילה בענף המצננים?
אנחנו נותנים בקרת איכות ברמה הכי גבוהה שיש. אנחנו עובדים במשך שנים על פיתוח השירות - הכל נעשה על ידי החברה מהייצור ועד האספקה, הכל נעשה אין האוס על ידי החברה ללא חברות חיצוניות.

כיצד בוחרים מצנן איכותי?

הכי חשוב לבדוק מי החברה שעובדים מולה. שתהייה חברה אמינה ובעלת שם. מאוד חשוב לשאול איזה סוג פדים יש בפנים, איזו פלסטיקה. זה ישפיע על היעילות והנראות. מדובר במוצרים שלא זקוקים לתחזוקה רבה - ניקיון פעם בשנה מספיק.


טלפון: 0722570493

לאתר החברה

לדף הפייסבוק

לעמוד האינסטגרם

  • מיזוג אוויר
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully