מורן סרבי - המקום ללמוד בו את כל מקצועות הביטוי והאיפור

מורן סרבי הקימה במו ידיה עסק משגשג, שמעביר לתלמידות רבות את הידע והטרנדים החמים בכל תחומי הקוסמטיקה ופותח להן דלת לקריירה משגשגת. צפו בראיון עמה

  • איפור
  • ביוטי
בשיתוף מורן סרבי, מרכז טיפולים והדרכה למקצועות היופי
בווידיאו: מורן סרבי, מרכז טיפולים והדרכה למקצועות היופי (הנבחרים)

בזכות הקפדה על שגרת טיפוח קפדנית, התפתח בשנים האחרונות עולם הקוסמטיקה וכיום הוא נחשב לאחד העסקים המשגשגים ביותר. מורן סרבי, המנהלת את מרכז טיפולים והדרכה למקצועות היופי, לאיפור קבוע ולבניית ציפורניים, הגיעה לאולפן כדי לספר על העסק המצליח שבנתה.

"תמיד חלמתי בגדול ועם השנים התחלתי ללמוד על התחומים ולהתפתח. תמיד הצבתי לעצמי יעדים, כבשתי אותם והצבתי יעדים חדשים. רציתי להקים משהו משלי, עם טכניקות ושיטות שלי ולהעביר אותן הלאה".

איזה קורסים את מעבירה במרכז ההדרכה?

"יש קורסי בסיס ויש כאלו למתקדמות, בתחומי הציפוי לק ג'ל, בנייה בג'ל, קורס בניית ציפורניים מורחב שכולל את כל השיטות למי שרוצה להתמקצע בזה, קורס עיצוב גבות, איפור קבוע, פדיקור ועוד. כל מה שקשור לתחום הביטוי".

למי הלימודים מתאימים?

"לאלו שמיצו את חייהן כשכירות ורוצות משהו אחר, עצמאות וביטחון כלכליים, ייחודיות ורווח מתאים".

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון הטבעי לכאב הברכיים קרוב מתמיד - עם החזר מקופ"ח

לכתבה המלאה
למי מתאימים הלימודים? (צילום: יח"צ)

מה הייחודיות של מורן סרבי לעומת מקומות אחרים?

"מקבלים אצלנו ליווי לכל אורך הקורס וגם בשנים שאחריו. יש תלמדיות שעדיין בקשר איתי, גם בשעות הקטנות של הלילה. יש אצלנו הרבה העשרה ואנחנו מעניקים לתלמידות ליווי עסקי, ביטוח, ראיית חשבון - אני נותנת להן את הפוש להתחיל עסק עצמאי ויש גם לימודי המשך למי שמעוניינות".

מה הטרנדים הכי פופולריים כיום?

"בתחום הציפורניים זה הלק ג'ל והבנייה בג'ל. אלו תחומים שלא המון עוסקות בהם וזה חלק ממערך הקורסים אצלנו, כי זה מייצר עבורן את הבידול. בתחום האיפור קבוע הטרנדים משתנים ואני תמיד לומדת מהמאסטרים הגדולים בעולם ומביאה לתלמידות שלי. פיגמנט השפתיים הוא טרנד נוסף שחזק היום, זה תהליך קצר, תוך שעה בערך והאיפור מחזיק בין שלוש לחמש שנים".

אתר

לעמוד הפייסבוק

טלפון: 052-8418765

מגוון רחב של קורסים (צילום: יח"צ)
ללמוד את כל המקצועות (צילום: יח"צ)
מה הטרנדים החמים היום? (צילום: יח"צ)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully