וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

MOLET - מגשימים לכם חלום בעזרת עצים

בשיתוף MOLET

עודכן לאחרונה: 2.6.2021 / 15:32

עובדה ידועה היא שעצים שימשו לחומר עבודה עוד מימי קדם. ארי ליברסון, שהקים את חברת MOLET בוודאי מודע לעובדה זו, שכן החברה משמשת כבית ליצירה מעץ ממוחזר, בעלת חשיבה עיצובית לייצור רהיטים והדרכת סדנאות ליצירה בעץ

MOLET, מחזירים את העץ לחיים/אולפן הנבחרים

הכירו את ארי ליברסון, אדריכל שלמד בבואנוס איירס בירת ארגנטינה. הוא הקים את חברת MOLET תחילה כתחביב, משראה כי הוא מתמקצע בתחום הפך את התחביב לעסק של ממש. ארי, עשה עלייה לפני כשמונה שנים ופתח את העסק עם עוד שני שותפים.

שאלנו את ארי, מה ניתן ללמוד בסדנאות שלהם:

"המטרה של הסדנה היא שלאדם שמגיע אליה יהיה רהיט שהוא בנה בסופו של התהליך. אנחנו מלמדים איך לעבוד עם עץ, זה החלק הקל בסדנה. נגרות שימושית היא חלק מורכב יותר. אנחנו מביאים מעצמינו את החלק העיצובי יותר. אנחנו מלמדים איך להשתמש בכלים שיש ברשותנו, איך להביא חפץ מעץ מהרחוב עד ליצירת הרהיט".

איזה מוצרים ניתן לעשות בסדנאות?

"אנשים עושים הכל למעשה. החל משרפרף, מדפים, מתלה לאופניים או לגלשן, כל רעיון שעולה על הראש ניתן לעשות. בנוסף כמובן שניתן להזמין מוצר שלקוח רוצה באופן אישי".

איך העסק תפקד בתקופת הקורונה?

"הקורונה השפיעה מבחינה מחשבתית. חשבנו איך ניתן לייצר דברים באופן עצמאי. בנינו מארזים שניתן להרכיב באופן עצמאי, כמובן שעשינו התאמות מסוימות כי לא לכל אחד יש את הכלים שיש בסדנאות שלנו".

ניתן לסכם ולומר כי ב-MOLET מחזירים את הטבע לסיבוב שני באמצעות שימוש בעץ ממוחזר ליצירת ריהוט ייחודי ושימושי.


אתר

פייסבוק

אינסטגרם

054-881-8148

בשיתוף MOLET
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully