מוכרים או קונים דירה בקלות עם גיא ברהום

רכישת דירה היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שאדם עושה בחייו. על מנת לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, רצוי להיעזר בשירותיו של מתווך דירות מקצועי שילווה אתכם לכל אורך התהליך. צפו בראיון עם גיא ברהום בנושא

בשיתוף גיא ברהום
04/04/2021
גיא ברהום, תיווך נדל"ן (אולפן הנבחרים)

הכירו את גיא ברהום, הבעלים של חברת הנדל''ן BARHOME המתמחה בתחום משפרי הדיור, בניה עצמית ופרויקטים יד ראשונה.

שאלנו את גיא, מהו הערך המוסף בשכירת שירותי תיווך:

"יש כמה דברים בהם היתרונות של המתווך באים לידי ביטוי. הגורם הראשון הוא בכך שהמתווך יכול לייצג גם את הקונים וגם את המוכרים. המתווך בודק את הנכס מבחינה משפטית לראות שאין עליו חובות או דברים כאלה, ואז הוא ניגש לשלב של תמחור הנכס. המתווך מתמחר את הנכס במחיר הקרוב ביותר למציאות. התפקיד של המתווך להביא כמות קונים מיטבית למוכר הדירה, כלומר לא לבזבז את זמנם של הקונים לנכס לא רלוונטי ולא להביא קונים לא רלוונטיים לדירה. כאשר מגיע קונה רלוונטי, השלב החשוב ביותר הוא לדאוג שהעסקה אכן מתבצעת בפועל, וכאן בא הפן האנושי לידי ביטוי".

גיא ברהום(צילום: יח"צ)

מה קרה לענף הנדל"ן בעקבות הקורונה?

הרבה אנשים שואלים אותי את השאלה הזו, ולהפתעתם הרבה אני אומר שהמחירים עלו, בחלק מהמקומות אף בצורה קיצונית. זו מגמה שהבחנו בה מקרוב במשרד שלנו - תיווך נדל"ן בהרצליה והסביבה. בשנה האחרונה שוק הנדל"ן עשה קפיצה אדירה, הבית שלנו הפך להיות לא רק מקום לישון בו אלא, גם לחלק מאיתנו משרד ועסק לכל דבר, מקום שהילדים נהנים בו. הסגרים הרבים שליוו את הקורונה גרמו לאנשים לרצות לעבור לדירות גן, לבתים פרטיים, לבתים עם מרפסות, מה שפעם לא היה כל כך חשוב לאנשים, כל אלה גרמו לשוק לעלות.

רכישת דירה או כל עסקת נדלן אחרת עושים רק בליווי משרד תיווך מקצועי- BARHOME נדל''ן הוא הכתובת האולטימטיבית עבורכם.

פרטים וקבלת ייעוץ אישי לקניה או מכירת נכס:

טלפון: 09-9551235

מייל: guy@bar-home.co.il
office@bar-home.co.il

פייסבוק

לאתר החברה: www.bar-home.co.il

בברכה, גיא ברהום
מנכ"ל ובעלים של חברת ברהום נדל"ן

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully