הירשפלד ביטוחים - כי לניסיון אין תחליף

ביטוח הוא מוצר צריכה חיוני, במיוחד בתקופה זו. מי שיכול לתת עצה טובה בנושא הוא צבי הירשפלד, בעל סוכנות "הירשפלד ביטוחים"

בשיתוף הירשפלד ביטוחים
22/03/2021
הירשפלד ביטוחים (אולפן הנבחרים)

הכירו את הירשפלד ביטוחים, סוכנות לביטוח מעל ל-40 שנה. צבי הקים אותה ועם השנים צבר מוניטין רב בעיקר בקרב המגזר החרדי והערבי בישראל, בזכות ביטוחים ייחודיים.

באילו סוגי ביטוח אתם מתמחים?

"אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים הקיימים כמעט. המשרד מחולק לשניים: אלה העוסקים בביטוח בריאות וכאלה העוסקים בביטוח אלמנטרי. במסגרת הביטוח האלמנטרי אנחנו עוסקים בביטוחי משאיות, משאיות כבדות, ביטוחי דירות, משכנתאות, עסקים, בנוסף אנחנו עוסקים בביטוחים מיוחדים שקשה מאוד להשיג כמו ביטוח לעגורנים שעוגנים בנמל, ביטוח לקציני תעבורה, מפעלים שונים המספקים מוצרים שונים לכל הארץ ועוד".

עוד בוואלה!

צפו: איך להפוך את ארוחת הערב עם הילדים לפעילות חוויתית?

בשיתוף חברת גליל
הירשפלד ביטוחים(צילום: באדיבות המצולמים, יח"צ)

מה המוטו של הסוכנות?

"המוטו של הסוכנות 'שירות עם חיוך, שירות עם איכות' - משתדלים להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר החל מהתאמת הביטוח ועד לתביעה אם יש צורך בכך".

מה הייחודיות של הסוכנות?

"העובדה שמדובר בסוכנות שפועלת 40 שנה מעידה על איכות הסוכנות: לקוחות רבים הולכים איתנו כברת דרך ארוכה לאורך השנים מתוך אמונה מלאה בסוכנות. בנוסף, אנחנו מציעים מחירים אטרקטיביים במיוחד בפוליסות ללקוחות, בדגש על לקוחות חוזרים ומחדשים".

הירשפלד ביטוחים(צילום: באדיבות המצולמים, יח"צ)

ניסיון של למעלה מ-40 שנה ושירות מעולה. את כל אלו ועוד תמצאו בהירשפלד ביטוחים, המקום ליצור איתו קשר אם אתם רוצים להיות שקטים עם עצמכם.0546929880

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully