"נתי סטודיו" - מאסטרית בתחום המניקור

כל אישה אוהבת לטפח את עצמה וכדי שתמיד תוכלו למצוא שירות ברמה הגבוהה ביותר, הקימה ענת (נתי) דניאל אוסטרובסקי, את NATY STUDIO, בית ספר בוטיק למקצוע המניקור

בשיתוף סטודיו נתי
24/02/2021
סטודיו נתי, מניקור (אולפן הנבחרים)

הכירו את ענת (נתי) דניאל אוסטרובסקי, הבעלים של "נתי סטודיו", בית הספר הגבוה למקצוע המניקור. נתי, עובדת מעל 17 שנים בתחום. מגיל מאוד קטן הפוקוס שלה היה על אסתטיקה ויופי. היא למדה את המקצוע בבתי הספר הגדולים ביותר בעולם ומהמאסטרים הנחשבים ביותר בתחום.

שאלנו את נתי, מה המוטו שלה בתחום:

"אני מודעת שלתחום הזה יש סטיגמה לא טובה. לרוב הוא נתפס כדבר זול - בבית הספר שלי הסטנדרט הוא מהגבוהים שישנם במטרה לשנות את הדעה הרווחת בקרב הציבור. אני מוציאה בוגרות מקצועיות שמתייחסות למקצוע ברצינות רבה ומשקיעות את כל כולן. בית הספר שלי הוא בית ספר ''בוטיק" - אני לא מלמדת יותר משתי בנות במקביל מתוך מטרה להעניק יחס אישי ולימוד מעמיק ויסודי".

מה הייחודיות שלך בתחום?

"תלמידות שסיימו את הקורס אצל עובדות בתחום ומצליחות בצורה מסחררת בזכות הכלים שאני מעניקה להן. בנוסף, אני ממשיכה ללוות אותן גם בסיום הלימודים ומשמשת כמנטורית עבורן. דבר נוסף, החומרים שבדרך כלל עובדים איתם בשוק הינם חומרים סיניים וזולים שעלולים לפגום באיכות הציפורן - אני מקפידה להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר בעולם ומשמשת השראה עבור התלמידות. חשוב לציין כי, בשנים האחרונות בשל עליית הרשתות החברתיות, בנות שמות דגש גדול מאוד על המראה, על התוצאה הסופית ולעיתים זה בא על חשבון התהליך - חשוב לי להבהיר שהתהליך לא פחות חשוב. אין טעם לפגוע באיכות הציפורן או בבריאותה בשביל מראה כזה או אחר. חשוב לבצע את הטיפול ביסודיות ובאחריות".

כמו שהבנתן, אם אתן חולמות להפוך למניקוריסטיות ורוצות ללמוד מהמאסטרים בתחום, NATY STUDIO הוא המקום בשבילכן. בהצלחה

0527478877

אתר

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully