טיול ג'יפים בנוף עוצר נשימה

רוצים להכיר את המדבר באמת? דני אפיק יוציא אתכם לטיול ג'יפים באזור ים המלח, שלא תוכלו לשכוח

  • טיול ג'יפים
בשיתוף דני אפיק טיולי ג'יפים
דני אפיק טיולי ג'יפים (צילום: דני אפיק)

זה לא סוד כי אזור ים המלח הוא תיירותי ומזמין ויש לכך סיבות טובות: מדובר באזור הנמוך ביותר בעולם ובעל נופים מדבריים מופלאים. הים עצמו מכיל בעבור רבים סגולות בריאותיות רבות ומסביב לו תוכלו למצוא אזורי טיולי שטח נפלאים שמהווים הזדמנות בלתי חוזרת לבצע טיולי ג'יפים בים המלח וסביבתו. בנוסף, האזור שופע מסלולי טיול מיוחדים באווירה מדברית וכאשר מתכננים טיול שם יש בעיקר שתי אפשרויות: לבחור בטיול רגלי או לבחור בטיולי ג'יפים.

צוות הנבחרים שלנו סקר לאחרונה מגוון רחב של חברות המשווקות טיולים בנופי ים המלח וסביבתה. חיפשנו טיול מאתגר, אחד כזה שיוציא אותנו מהשגרה. מהר מאד מצאנו כי טיולי ג'יפים בים המלח הם כיף גדול, מאחר והם מאפשרים לראות מקומות שלא ניתן להגיע אליהם ללא ג'יפ. לצד הנוף המדברי יש הרבה מקומות אטרקטיביים שמחייבים נסיעה בשטח על מנת להגיע אליהם וליהנות מהיופי שהם מציעים.

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

לכתבה המלאה
דני אפיק טיולי ג'יפים (צילום: דני אפיק)

הכירו את דני אפיק טיולי ג'יפים שבין היתר מציע טיול ג'יפים הכולל נסיעה צפונה לעבר מצוקי דרגות, תצפיות על הנוף המדברי, אגן ים המלח ועל אזור הבולענים. תוך כדי הסיור והתצפית המודרכים, דני ואנשי הצוות שלו מעניקים מענה על שאלות רבות בשפות אנגלית, גרמנית וכמובן בעברית כאשר קיימת גם אפשרות להדרכה בשפות נוספות וכל טיול כולל הפסקת שתייה חמה וכיבוד קל.

דני אפיק טיולי ג'יפים (צילום: דני אפיק)

כאמור, בטיול הג'יפים של דני אפיק ניתן להגיע למקומות שרכב רגיל אינו מסוגל. במהלך הטיולים תגלו על התפתחות האנושות במדבר כמו איסוף מים, רעית צאן ופיתוח דרכים, הדתות המונותיאיסטיות שנולדו במדבר, תנועת הנזירות שפרחה בתקופה הביזנטית, הצמחייה ובעלי החיים שפיתחו שיטות מיוחדות להישרדות בתנאים הקשים וכמובן הדרכה מלאה על ים המלח, אותו אגם סגור שקיבל מימיו מהירדן ומאבדם ע"י אידוי מפלסו מידי שנה, אידוי שיוצר את אותם הבולענים המדוברים.

דני אפיק טיולי ג'יפים (צילום: דני אפיק)

דני אפיק, הבעלים של החברה, נושק כבר לגיל 80, הוא חבר קבוץ עין-גדי ומורה דרך מוסמך אשר סיים לימודי מינהל עסקים קיבוצי ועוסק בהדרכה למעלה מ30 שנה. בעברו הוא התמחה בעיקר בטיולי מדבר יהודה והנגב, אגן ים המלח וירדן. הוא עובד עם טיוטה לנד קרוזר (רכב אשכול) עם זוגות, משפחות וקבוצות בכל מספר של מטיילים. מדובר במורה הדרך היחיד בארץ שמדבר בעזרת מכשיר, בגלל שאין לו מיתרי קול כבר ארבעים שנה. עובדה זאת לא מקשה עליו להמשיך לעשות את מה שהוא כה אוהב, כך שאין לו שום בעיה להדריך את התיירים שמגיעים.

דני אפיק טיולי ג'יפים (צילום: דני אפיק)

בשיחה שערכנו עימו הוא סיפר: "בקרוב מאד אזור ים המלח יחזור להיות מיוחד, למרות שגם עתה אנשים באים ליום טיול ומבקשים ממני לקחת אותם למקומות המופלאים שהאזור הזה מציע. מדובר באוזר מאד מיוחד מאחר והוא כל הזמן בשינויים, בעיקר אזור ים המלח. מי שלא יגיע לים המלח בתקופה הקרובה יפסיד את תהליך ירידת מפלס המלח ותופעת הבולענים. מבחינה גיאולוגית מדובר בתקופה מאד סוערת בים המלח, כך שכדאי מאד להגיע בתקופה הזאת של השנה".

להזמנות: 0585-551409

מייל: daniafik3@gmail.com

אתר

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully