איך מתחילים להשקיע? עדי קידר פיתח סורק מניות שיעזור לך למצוא את ההשקעה הבאה שלך בקלות

הכירו את עדי קידר לוי, שהקים את FxGraph, חברה שפיתחה תוכנה למסחר טכני בשוק ההון וכיום מציעה קורסים עבור סוחרים מתחילים ומתקדמים

בשיתוף FxGraph
FxGraph: התוכנה המובילה לניתוח מניות (אולפן הנבחרים)

הכירו את חברת FxGraph, חברה המפתחת תוכנה למסחר טכני בשוק ההון ומציעה גם קורסים עבור סוחרים מתחילים ומתקדמים. החברה קיימת מעל 16 שנים. התחילה בתור תוכנה שמנתחת מניות בצורה טכנית ומלמדת אנשים שלא מבינים בכלכלה ובשוק ההון לקנות ולמכור מניות ולהשאיר גם רווח בצד. עם הזמן פיתחו גם קורסים למתחילים ומקצוענים בשוק ההון. הצטרפו אלינו לראיון עם עדי קידר לוי, בעל החברה.

מה זה מסחר טכני בשוק ההון?

"הפסיכולוגיה היא הגורם המשפיע ביותר על קנייה ומכירה של מניות. לדוגמא - בעיצומו של משבר הקורונה אנשים רבים מכרו את המניות שלהם מתוך הפאניקה. התוכנה שאנחנו פיתחנו מאפשרת למשקיעים לעקוב אחר ''הכסף החכם'' (בתי השקעות גדולים, בנקים ומוסדיים) ולראות היכן הם משקיעים ובכך להשקיע גם בחברות הללו".

איך הופכים השקעה לקלה יותר?

"שימוש בתוכנת ניתוח טכני למסחר בבורסה יכול להפוך את ההשקעה להרבה יותר קלה ופשוטה, ויכול לסייע בהגדלת הרווחים בצורה משמעותית, וצמצום ההפסדים. התוכנה שלנו היא בין היחידות בעולם שנותנות לכם מידע תוך יומי על מניות, אופציות מעוף ונתוני מדדים באופן פשוט וקל להבנה. בנוסף, התוכנה מסייעת להגביל את הסיכון - באמצעות פיזור ההשקעות והגבלת ההפסד בהשקעה עצמה".

אילו קורסים יש לכם?

"קורסים למתחילים שמסבירים את כל עולם שוק ההון, קורסים למקצוענים יותר שמסבירים כיצד לרכוש ולמכור מניות. כל מי שלוקח חלק בקורס מקבל את התוכנה שפיתחנו למסחר טכני בשוק ההון כדי שתלמד אותו כיצד לסחור מבחינה אופטימלית. חשוב לציין ישנו מחסום כניסה פסיכולוגי בקרב אנשים שמונע מהם להיכנס לשוק ההון".

מה הייחודיות של החברה?

"הייחודיות של החברה טמונה בעובדה שאנחנו 'בית תוכנה' ומשם הגענו. התוכנה שיצרו מביאה יתרונות אדירים עבור המשקיעים. התוכנה בשילוב הליווי שאנחנו מעניקים בקורסים מאפשר ללקוחות להשקיע בצורה חכמה ואחראית בשוק ההון".

רוצים ללמוד איך לסחור בשוק ההון או לשפר את היכולות שלכם? צרו קשר עם FxGraph ותתחילו לראות תוצאות.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully