לילוש קבליק: הכוכבת העולה של עולם האיפור בישראל

לאחר שעברה חיים לא פשוטים החלה לי קבליק, לפרוח. "לילוש" רק בת 21 וכיום היא בעלת עסק מצליח לאיפור מקצועי לכלות ואירועים. צפו בראיון המרגש איתה

בשיתוף לי קבליק
לי קבליק, מאפרת כלות (אולפן הנבחרים)

לי קבליק, סבלה בעבר מביטחון עצמי מאוד ירוד בעקבות התעללות נפשית ופיזית שעברה במערכת יחסים לא מיטבית שהייתה בה. יום אחד החליטה להיפרד מבן זוגה המתעלל ובמהלך תקופת השיקום שלה ראתה מודעה על קורס איפור במתנה לאישה שתספר את הסיפור המרגש ביותר. לאחר שנרשמה להגרלה, היא זכתה בקורס והחלה ללמוד אותו. תוך כדי הקורס הסיפור נגע לליבן של נשים רבות שהחלו להזמין את שירותיה. אחרי שנה כבר פתחה מקום וכל מסלול חייה השתנה לחלוטין.

איזה שירותי איפור את מעניקה?

"מעניקה שירותי איפור לכל סוגי אירוע הערב: בעיקר כלות, בת מצוות ושלל אירועים שונים. במסגרת שירותי איפור לכלות, אני מגיעה לכל הארץ ומלווה את הכלה לאירוע בליווי מלא הכולל טאץ' אפים לאורך כל היום וסיוע בכל מה שנדרש. בנוסף אני מבצעת שירותי איפור להפקות אופנה שונות באמצעות שיתופי פעולה עם חברות מובילות בישראל".

מה מייחד אותך בתחום?

"אני מגדירה את עצמי כמאפרת מאוד פרפקציוניסטית - חשוב לי מאוד שהלקוחה תצא מרוצה מהמראה שלה ולכן אני מקפידה על כל פרט ופרט. ניתן לומר שאני דוגלת באיפור נקי ובמינון נכון - לא עמוס מידי ולא כזה שמשנה את המראה אלא משדרג אותו".

מה עשית בעקבות נגיף הקורונה בכל הקשור לעסק?

"בתקופה האחרונה, בעקבות הפגיעה הכלכלית של כל תחום האירועים החלטתי ללמוד מקצוע צדדי - הלחמת ריסים. כיום אני מתמחה בהלחמת ריסים בכל השיטות לצד שירותי האיפור שלי".

כפי שראיתם, מדובר במאפרת צעירה, אך כזאת פרפקציוניסטית שתוציא אתכן הכי יפות ביום החשוב בחייכן, זוהי "לילוש" קבליק.

טוב לדעת (מקודם)

מדרסים בהתאמה אישית בחצי שעה - ואתם יוצאים לחיים חדשים

לכתבה המלאה
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully