לגייס את היקום לטובתך

תקיעות? בלבול? בעיות במשפחה, בפרנסה או בזוגיות? אם נראה שהחיים מעמיסים יותר אתגרים מכפי שאפשר לשאת. מאסטר אנרגטי אוריאל, מייסד "משאלת לב", יאיר לך את הדרך

  • טיפול
בשיתוף משאלת לב
מאסטר אנרגטי אוריאל (צילום: מאשאלת לב)

מאסטר אנרגטי אוריאל, מייסד "משאלת לב", הוא אדם מיושב ונורמטיבי. בעל עבר בטחוני. איש הייטק שבמשך שנים קיבל מסרים על כוחותיו, עד שהבין שהוא חייב להיענות לקריאה ולייעוד של חייו לרפא, לסייע ולהניע אנשים בדרך האור מתוך התבוננות על הטובה הרחבה שלהם. שנים הוא מקדיש את חייו ללוות אנשים במצבי תקיעות, משברים, הסרת עין רעה, כישופים, פתיחת מזל ועוד. "אני עוזר לאנשים ממקום של זכות". הוא אומר. "אני חווה אנשים ברמת אינטואיציה גבוהה. אני לא עוסק בדברים אפלים, לא מעלה באוב, מתים וכו' אני רק כאן רק כדי להאיר את החיים ולפתוח מזל לטוב".

עוד בוואלה! NEWS

איך מוותרים על סוכר בקפה, בלי לוותר על הטעם?

לכתבה המלאה

טיפול רוחני הוליסטי

הוא מסתכל מגבוה על התמונה השלמה והמכלול של גוף - נפש - רוח. תוך שימוש במכלול כלים כמו נומרולוגיה, הילינג, חישה אנרגטית, סריקת צבעים, הילות, תקשור, קבלה, שיחזור גלגולים, קריסטלים, אימון אישי ועוד. במהלך השנים התמחה במגוון כלים, המאפשרים לו להתאים ולמצוא את הדרך לסייע למי שמבקש. בעיקר מאסטר אנרגטי אוריאל משתמש באינטואיציה ובחיבור שלו ל"אני הגבוה" ולממד הרוחני: "יש לי אפשרות לבחון היבטים שונים ולתת מענה בשלל כלים, הוליסטי, רוחני ואנרגטי שיתנו פתרון מלא ויחזקו ויסייעו לאדם להתעצם ולהתקרב לחלקים המוארים שבו". כל אחד עובר תהליך שונה, לפעמים מדובר רק ב"כיבוי שריפה" לדבריו. לפעמים שיחזור גלגולים יכול לסביר את הקושי, שטיפה קרמתית או תיקון הילה ולפעמים מדובר על תהליך הכולל אימון".

טיפול אנרגטי מרחוק וייעוץ טלפוני

"לא חייבים להאמין" הוא אומר, "יש אנשים שהיו אצלי, אחרי שנתיים פתאום התקשרו להגיד, כמה צדקתי. כל אחד והתהליך והזמן שעליו לעבור". בזכות האינטואיציות שלו, הניסיון והידע הרב הייעוץ גם מרחוק: "אני מבקש תאריכי לידה ושם ועושה את המפה וההכוונה. בלי קשר לקורונה, כבר מעל לעשור אני מטפל דרך הטלפון. אפשר גם על מישהו שלישי. קרו מקרים שאימהות פנו שאעזור לילדיהם. חיבור לנשמה יכול להיעשות רק בהסכמה של הנשמה המדוברת. אבל אפשר לעשות הרבה טיפולים ולהושיט עזרה".

מאסטר אנרגטי אוריאל (צילום: משאלת לב)

מה גורם לתקיעות?

"לא תמיד אנשים יודעים מה קרה, על פניו הכל בסדר. אבל יש תחושה ש 'זה לא זה' יכול להיות כישוף, עין הרע או קנאה שגרמו למישהו לקלקל לנו, לפעמים האשם לכאורה, באדם עצמו המתכחש לייעוד שלו ונכנע למה ש"נחשב" כלפי חוץ בעיני הסביבה, והוא לא מבין מדוע הוא לא מאושר, למרות כל מה שצבר: השכלה, העבודה הנחשבת, הבית, המשפחה והחופשות. התחושה של חוסר מימוש מחלחלת". הוא אומר.

איך איש צבא והייטק הופך למאסטר רוחני?

"נולדתי לזה, זה הייעוד שלי, תמיד הרגשתי שונה. אף אחד לא ידע להכיל אותי. עברתי את המסלול שציפו ממני. שירתי בקבע, מסלול פיקודי. שנים בניהול והייטק. מנהל מחלקה בתחום חשמל ואלקטרוניקה, אבל תמיד, גם בתפקידים האלה, בעיקר מה שעשיתי ואהבתי זה לקדם ולעזור לאנשים. תמיד פעלתי למען אחרים. היתה בי כילד משיכה לנסתר. הייתי עצמאי מגיל צעיר, היו לי הבנות והארות כילד. בערך מגיל ארבע, הייתה דודה שלי קראה בקפה וזה משך אותי, בגיל 8-9 כבר קראתי ספרי אסטרולוגיה, תמיד נמשכתי לנסתר ולעולמות אחרים. היתה לי אינטואיציה גבוה, זה פשוט עלה לי".

איך הגיבה הסביבה שעזבת משרה לטובת הייעוד שלך?

"שהבנתי שאני מרגיש דברים, ושאני עוזר לאנשים, לא יכולתי להתעלם מזה יותר. התחלתי להתפתח. שהבנתי שזה הייעוד שלי, ידעתי שאני מחויב להתמקצע בזה. לעזוב הכל ולהיות בזה, אני עולה לכמה רבדים מעלה. היום אני גם מלמד ומנחה. לקח זמן להתקלף מהקליפות, להיות נאמן לגמרי לעצמי. הרבה אנשים תמכו ועזרו לאורך דרך והרבה אחרים לא קיבלו את זה. שאתה שלם עם עצמך ורואה את התוצאות וכמה אתה עוזר, הסביבה הופכת למשהו זניח. זכיתי ללמוד מאנשים מאוד גבוהים שזיהו בי את הכישרון והעצימו אותי".

כשמשהו מוזר עם הילד

לפעמים מגיעים אלי עם ילד ששמו עליו תווית. הוא מספר: "הגיעה ילדה קטנה, אמא שלה לקחה אותה לרופאים ופרופסורים שהפחידו אותה, כי זה מה שהם למדו לאבחן על ידי בדיקות דם. הילדה שהייתה מאוד קפואה. בת שלוש ונטולת אושר ושמחה, עשיתי איתה עבודה ואבחנתי אצלה, רוחות ודינים מקרמות וגלגולים קודמים. היא הגיעה לעולם ממקום קורבני. בגלגול אחר חוותה המון קנאה וקללה ומאחר ולא נעשתה התרה. היא חווה את זה שוב ושוב בכל גלגול. עד שתתוקן הקרמה. פתחתי את הייעוד שלה, כדי שתממש את מה שהיא באה להביא ולהתיר ממנה את הקורבנות והנפרדות שהיא היתה בה. והילדה נפתחה".

לכל איש יש שם

"אנחנו מגיעים לעולם עם תכלית. כל אחד בא עם מקור נשמתי ועם מקור של שימוש וייעוד שונה. לכן לכל אחד יש שם שונה ותאריך לידה שונה. זה הקוד שנבראנו אתו ובחרנו בו בתודעה הגבוה שלנו כדי לתקן את עצמנו ולברוא פה ממקום של נשמה ורוח. כשאנחנו מתחברים לנשמה, ממקום של אור, נפתח המזל, העוצמה והמימוש ".

מאסטר אנרגטי אוריאל (צילום: משאלת לב)

כוחה של קנאה

יש גם צדדים אפלים, הוא מסביר: "מגיעה מישהי, בזוגיות שנה וחצי. הכל טוב. הרמוני. הם חולקים עם כולם את אהבתם. פתאום, במקום שזה ילך להקמת משפחה, מתחילות מריבות ומחלוקות בין בני הזוג. למרות שהחיבור טוב. זה קורה כי נכנסה אנרגיה שלילית. כשהיא מספרת בהתלהבות לחברות על האהבה שלה, מישהי קנאה. והאנרגיה הזאת נכנסת וגורמת להפרדה. צריך להתיר מעליהם חסימות, ולהסביר להם שזה לא היה בשליטה שלהם".

בחירת זוגיות, בית חדש ועוד

מגיעים אליו בצמתים של בחירה והחלטה לקבלת הכוונה בתהליכי החיים: "בחירת קריירה חדשה, או במי לבחור כבן זוג לחיים, אני בודק התאמה, רצינות, מה מחבר וממה כדאי להיזהר. אם אני רואה משהו קיצוני אני אומר, כל אחד שיחליט מה הוא עושה עם זה". לקראת שינוי מומלץ להתייעץ: "לפעמים צריך לבצע טיהור או הגנות לאדם או לבית".

הכוונה רוחנית

הוא מבהיר: "אני לא חוזה עתידות. אני רואה קדימה ולכן אני מכוון כדי שיבחרו נכון, אבל לכל אחד ניתנת הבחירה והוא שיוצר את עתידו. היום אנשים יותר פתוחים להכוונה רוחנית. מבינים שיש חיבור בין גוף לנפש וגם פן רוחני. מגיעים אחרי שהיו אצל רופאים ופסיכולוגים ורק חשו יותר רע ועומס. העזרה שלי היא ממקום גבוה, רוחני ".

תקופת הקורונה

"התחלנו עידן חדש לאחרונה, אנחנו בשלב עליית מדרגה תודעתית רוחנית, עלינו להתחבר לחושים שלנו לעוצמה שלנו. הקורונה מספקת את הזמן הזה של התבוננות ומראה לנו שעלינו להשפיע לטובה על הסביבה ולא רק לחשוב על עצמנו.

"התחלנו עשור עם הקורונה שקורא להסתנכרן עם הבריאה ועם עצמנו, הקשר לטבע לחי ולדומם. הקורונה מראה לנו איזה נזק האגו שלנו עלול לגרום. אם נשכיל לעבור תהליכים ונבחר באור, נלמד להציב בגבולות, לא להיסחף ולברוח מעצמנו בכדורים, סמים, וכו'. נגיע למהות שלנו".

ליצירת קשר: 054-3625161

פייסבוק>>

אינסטגרם>>

לאתר ולהמלצות>>

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully