עם חגית סנוף, תפסיקו לפחד מהמשכנתא

הכירו את חגית סנוף, מנהלת תחום המשכנתאות בקבוצת מרקר - סוכנות ביטוח ופיננסים שמעניקה מגוון פתרונות בתחום. היא נמצאת איתנו באולפן כדי לענות על השאלות הבוערות בתחום

בשיתוף חגית סנוף
14/01/2021
חגית סנוף, יועצת משכנתאות (אולפן הנבחרים)

חגית סנוף, היא בנקאית לשעבר בבנק הפועלים, עבדה בניהול מחלקת אשראי. מכירה את המערכת הבנקאית וכיצד היא עובדת ולכן זה מסייע לה מאוד בתור יועצת משכנתאות פרטית.

שאלנו את חגית מהו הערך המוסף של יועץ משכנתאות:

"כפי שאתם הולכים לבית משפט עם עורך דין כך צריך יועץ משכנתאות. היועצים של הבנקים הם לא אובייקטיבים, הם עובדים של הבנק והם קודם כל נאמנים לו יועצי משכנתאות פרטיים פועלים אך ורק לטובת האינטרס של הלקוח שלהם. בנוסף, ליועץ יש את הידע המקצועי שאין ללקוח וגם מעניק ליווי לאורך כל התהליך המתיש של לקיחת משכנתא ".

האם תוכלי לספר לנו קצת על ההנחיה החדשה של בנק ישראל בתקופת הקורונה - ניתן לקבל 70% משכנתא על נכס קיים ?

"נכון בעקבות הקורונה והעובדה שיש הרבה משפחות שהכנסתן נפגעה והם לא יכולים לעמוד בתשלום המשכנתא ואו בתשלומי הלוואות אחרות שניטלו
ניתנה האפשרות לקבל 70% מימון על נכס קיים במקום 50% וזאת לצורך פירעון הלוואות קיימות או כל מטרה מלבד מטרת רכישת נכס נוסף.
פתרון מעולה ללקוחות שמשלמים מחירים יקרים בהלוואות קיימות והחזרים חודשיים גבוהים שמכבידים עליהם במיוחד בתקופה כזאת .
ההנחיה הזאת בעצם מאפשרת פריסת ההלוואות לתקופה ארוכה ובמחירים בדרך כלל אף נמוכים יותר מה שעשוי להקל מאוד על התזרים החודשי של משקי הבית.
אני ממליצה מאוד ללקוחות לבחון את העניין ולבצע שינוי ושיפור בתזרים החודשי שלהם".

בנוסף חגית, טוענת כי: "תחום יועצי המשכנתאות הוא תחום פרוץ כיוון שאין תנאים מוקדמים ברורים על מנת לעסוק בתחום, לכן מומלץ מאוד לבדוק היטב את טיב היועץ לפני שמתחילים להתנהל מולו ".

האם יש פתרון לבני הגיל השלישי כאלה שאין להם יכולת השתכרות מספקת בתחום המשכנתאות?

"כן בהחלט יש וזה חשוב שידעו כי לא כולם מודעים לכך
חשוב שבני הגיל השלישי ומשפחותיהם ידעו שיש להם פתרון כזה
שמאפשר למבוגרים גם לשמור על הבית שלהם בבעלותם וגם לאפשר להם הגדלת הכנסה ואיכות חיים.
חלק מהבנקים וכמה מחברות הביטוח מאפשרות פתרון מה שמוכר יותר כמשכנתא הפוכה.
בעייני פתרון מעולה למי שרוצה לאפשר לעצמו איכות חיים ולא לחיות בדוחק כלכלי ומצד שני לשמור על הבטחון האישי כלומר הבית נשאר בבעלות הלקוח.
הלוואה הינה ללא החזר חודשי היא בעצם תפרע מהנכס לאחר מות הבעלים".

לסיכום, כמי שעבדה בעבר בבנק, מכירה חגית סנוף, את המערכת וכיום בהיותה יועצת משכנתאות זהו יתרון ענק עבורה ואתם יכולים לנצל זאת לטובתכם.

0508336665

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully