עם ניסיון קשה להתווכח, אריה זלצברג סוכנות לביטוח

עסק שממשיך מאב לבנו, הכירו את סוכנות הביטוח מהוותיקות באזור השרון. "סוכנות לביטוח אריה זלצברג". אריה ז"ל נפטר לאחרונה ומי שממשיך דרכו הוא בנו דני, שנמצא איתנו כאן באולפן

בשיתוף אריה זלצברג סוכנות לביטוח
03/01/2021
אריה זלצברג, סוכנות לביטוח (אולפן הנבחרים)

סוכנות לביטוח אריה זלצברג, נמצאת בכפר סבא. היא נפתחה בשנות ה- 80 בהרצליה, בשנת 95 נפתחה שלוחה בכפר סבא, לפני ארבע שנים התמזגו לסוכנות אחת בכפר סבא שמעניקה שירות לכל אזור השרון.

מהי חשיבותו של סוכן הביטוח הפרטי ביחס לחברות הגדולות?

"ראשית ההבדלים במחירים הם לא גבוהים כמו שמתארים, מדובר בהבדלים מינוריים שלחלוטין מעניקים ללקוח ערך מוסף חשוב בזכות מענה אנושי וזמין לכל בעיה שצצה ולליווי במקרה של תביעה".

מה מייחד את הסוכנות שלך ביחס לסוכנויות אחרות?

"מה שמייחד את הסוכנות הוא זמן התגובה לביצוע ביטוח ומציאת הפתרון הזול והאידיאלי ביותר עבור כל מבוטח ומבוטח. כל מבוטח הוא שונה וצרכיו שונים לחלוטין והם מגיבים לכך בהתאם.
מדובר בעסק משפחתי, עסק אינטימי עם צוות עובדים צעיר וותיק מאוד ולכן מקפידים על יחס אישי לכל המבוטחים".

עם בוא החורף, איזה ביטוח כדאי ורצוי שיהיה לכל אחד מאיתנו?

"בשנתיים האחרונות רואים תופעה של נזקים אדירים בעקבות כמויות גשם אדירות, לכן חשוב מאוד לבטח את הדירות בערכם האמיתי הריאלי ולעמוד בדרישות של חברות הביטוח לגבי נזקי הצפה - לבדוק שסכומי הביטוח נכונים ולעמוד בכל הדרישות של חברות הביטוח לכיסוי ביטוחי במקרה של נזקי 'סופה וסערה'".

אז מי מכם שמעוניין לישון בשקט בלילה, פנו לסוכנות ביטוח אריה זלצברג. הניסיון וההצלחה רבת השנים, הפכו לשם דבר באזור השרון.

טוב לדעת (מקודם)

הסוד לשיפור חיי המין שלכם – כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם "גברא"
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully