יהלומים לנצח: המלטשה - הדרך הנוצצת לתכשיט שעליו חלמתן

לאירוסין, ליום ההולדת או סתם כדי לשמח את הלב, אין כמו תכשיט משובץ יהלומים, ורצוי שיהיו טבעיים. מכיוון שיהלומים קונים רק מיהלומנים, מצאנו את לור, בעלת אתר "המלטשה" מבית "L'or Diamonds" המציעה שנים של ניסיון, מגוון של תכשיטים וטבעות אירוסין

  • יהלומים
בשיתוף המלטשה
הטבעות של המלטשה (צילום: ז'רמי אבוהי)

יהלומים, כבר אמר מי שאמר, הם חבריה הטובים ביותר של האישה. היהלום מוזכר בתנ"ך כאחת מאבני החן המשובצות בחשן שבבגדי הכהן הגדול בבית המקדש, ובמאה ה-15 החל להתפתח תחום ליטוש היהלומים בוונציה שבאיטליה ואנשים רבים החלו להתקשט בהם, מאיטליה וצרפת ועד לכל ארצות אירופה. את היהלום המלוטש הראשון ששובץ בטבעת אירוסין העניק, כך על פי האגדה, קיסר האימפריה הרומית הדוכס מקסימיליאן הראשון לאשתו לעתיד הדוכסית מארח מבורגונדי.

מיליארדי הצעות נישואים זרמו מאז בנהרות כל העולם, אבל על כתפיהן של טבעות האירוסין, ושל תכשיטי היהלומים בכלל, היתה ועודנה משימה לא פשוטה - הם צריכים לשדר גלאם ויוקרה, לצד אמירה אישית ושילוב טבעי ויפה עם מי שעונדת אותם.

עוד בוואלה!

מה חשוב לדעת בעת תאונה, ובתביעת ביטוח רכב

לכתבה המלאה
גלאם ויוקרה לצד אמירה אישית. טבעות משובצות ביהלומים טבעיים של המלטשה (צילום: ז'רמי אבוהי)

כדי למצוא את היהלום הנכון והמתאים ביותר לכל אחת, יש צורך במומחה אמיתי, כי תכשיטים ויהלומים קונים רק מיהלומנים. במקרה שלנו, כשחיפשנו טבעת אירוסין, הגענו למומחית לור (זהב בצרפתית), שהקימה את את "המלטשה" מבית "L'or Diamonds" ומציעה שלל טבעות אירוסין, טבעות יהלומים ותכשיטי יהלומים, כולם משובצים ביהלומים טבעיים בלבד.

לור, שנולדה בצרפת, הקימה את העסק לצד בעלה, יהלומן וותיק בתחום הממוקם בבורסה הישראלית ליהלומים ברמת גן. "בעלי הוא סוחר ביהלומים טבעיים כבר 20 שנים, אבל הוא עוסק רק ביהלומים ולא בתכשיטים", היא מספרת לנו. "כמי שחיה את התחום לצידו שנים רבות, החלטתי להקים את המלטשה, שהיא למעשה חנות לתכשיטי זהב, משובצים ביהלומים טבעיים".

מבחר עצום, בלי התפשרות על האיכות. ליטוש יהלום טבעי של המלטשה (צילום: ז'רמי אבוהי)

תוך כדי שהיא מראה לנו את המבחר העצום המוצע בחנות ובאתר שלה, הכולל לצד טבעות האירוסין גם עגילים, צמידים, תליונים וטבעות אופנתיות מרהיבות, אנחנו נתקלים בקטגוריה שנראה כאילו נכתבה עבורנו מהשמיים, "מחיר למתחתן" שמה.

כשאנחנו שואלים את לור למה הכוונה, היא מסבירה לנו בחיוך כי "הקמתי את המלטשה כדי להעניק לציבור הרחב, בדגש על זוגות צעירים, לקנות תכשיטים איכותיים בתקציב שהוא לפי יכולתם ומתאים לכל כיס, בלי התפשרות על איכות המוצר הסופי ועם דגש על שירות ברמה הגבוהה ביותר".

השירות הוא אכן VIP לאורך כל הדרך. לור מלווה אותנו יד ביד, מדגימה ומציעה הצעות שונות ומסבירה כי "מכיוון שאנחנו יבואני יהלומים טבעיים, אנחנו יכולים להעניק לכל אחד הזדמנות לקנות את התכשיט ישירות מהיבואן, במחירים אטרקטיביים במיוחד, כולל התאמה של טבעת בעיצוב אישי לכל יהלום".

עיצוב צעיר ויוקרתי, גם במחיר למתחתן (צילום: ז'רמי אבוהי)

אנחנו מתרשמים מקו העיצוב הצעיר והיוקרתי ומטווח המחירים שנע בין מעט פחות מ-2,000 שקלים לבין תכשיטי יוקרה בסכומים גבוהים בהרבה, כך שהמגוון במלטשה מתאים לכל תקציב מצד אחד, אולם זוהי בהחלט גם חנות יוקרה המציעה תכשיטים בעלי ערך גבוה. אחרי התבוננות מעמיקה במבחר העצום, אנחנו בוחרים טבעת אירוסין מיוחדת, משובצת יהלום טבעי כמובן, שבהחלט גרפה תשואות באינסטוש ובפייס והכיחה שצדקנו בבחירה בלור ובמלטשה.

היום, אחרי החופה, אנחנו יכולים להצביע בשמחה באצבע העונדת את הטבעת לכיוון הבורסה ליהלומים ברמת גן, או לגלוש בעזרתה באתר המלטשה של לור, ולומר שהמלטשה ובעלת הבית שלה הם ללא ספק הכתובת שלכם להגשים את חלום התכשיט שתמיד רציתם.

טלפון - 054-3972142, 03-6005625

אתר - hamiltasha.co.il

אינסטגרם - Hamiltasha_tlv

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully