מה יהיה גורל הנדל"ן? תשאלו את אלעד גורל

עם ניסיון במשרדי התיווך המובילים בשוק ובזכות אמביציה וכושר שכנוע הפך אלעד גורל לאימפריה של שיווק נדל"ן. צפו בריאיון עימו, בו הוא מספר בין היתר מה קורה בשוק בתקופת הקורונה

בשיתוף אלעד גורל
אלעד גורל, סוכן נדל"ן (אולפן הנבחרים)

פרויקטים רבים של דיור קמים בארץ, כמו פטריות אחרי הגשם. מי שמזהים את הפוטנציאל ודוחפים לעסקאות הם כמובן יזמי הנדל"ן, ואחד הבכירים שבהם הוא אלעד גורל - אימפריה של שיווק באיש אחד.
גורל ותהיו בטוחים שאתם בדרך לעסקה טובה.

טוב לדעת (מקודם)

התקף לב: איך מונעים ומה עושים במקרה והוא מופיע

לכתבה המלאה
מר נדל"ן (צילום: באדיבות המצולמים)

אלעד סיים תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, ועבד כשנתיים בשוק ההון עד שגילה שהתשוקה האמיתית שלו היא אנשים ונדל"ן. הוא צבר ניסיון כסוכן עצמאי במשרד של "רימקס", לפני שרכש זיכיון וניהל את המשרדים בהרצליה וברמת השרון.

לבסוף, הוא החליט לחזור לשטח ולייצר שיטת עבודה משלו והקים צוות גדול, הכולל סוכנים, אנשי שיווק ודיגיטל, צוותי צילום ועוד. הרעיון שלו הוא לעבוד עם סוכני נדל"ן מובילים ולא כאלה שרק רוצים להיות מתווכים, "על הדרך".

מר נדל"ן (צילום: באדיבות המצולמים)

אלעד מספר שהוא קיבל השראה משיטות עבודה הנפוצות בקנדה ובארצות הברית ושהצוות שלו עובד כמו מכונה משומנת, להשגת תוצאות מקסימליות. הוא מאמין שהשיטה שלו מביאה סטנדרט אחר לתחום שיווק הנדל"ן.

שאלנו את אלעד, מה מייחד אותו ביחס לסוכני נדל"ן אחרים:

"אני מביא איתי המון תשוקה ואמביציה, הרבה אמפטיה. אני מאמין בחדשנות ויצירתיות שאני שואף להביא מדי יום".

מר נדל"ן (צילום: באדיבות המצולמים)

מה טיפ הזהב שלך לבחירת סוכן נדל"ן?

"אני מאמין שאנשים רוצים לעבוד עם סוכני נדל"ן איכותיים ומיומנים. הכל מתחיל באמון בסיסי בין הסוכן לבין הלקוחות. רוב העסקאות שלי מגיעות מהמלצות, מסוכני עבר וממכרים. וכמובן שחובת ההוכחה היא עליי".

חושבים למכור או לקנות נכס? שהבניין שלכם תקוע ואתם מחפשים נואשות יזם שידחוף לכיוון תמ"א 38? צרו קשר עם אלעד

מר נדל"ן (צילום: באדיבות המצולמים)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully