פטריק רקח - איש מקצוע עם ידי זהב

ביתי הוא מבצרי, הוא משפט מוכר ולאחרונה הפך הבית להיות המקום שבו אנו מבלים את רוב שעות היום. על מנת לשמר ולתחזק אותו בצורה הטובה ביותר, דרוש איש מקצוע אמין אשר מתמחה במגוון שירותים ופתרונות לבית - וזהו פטריק רקח, בעל העסק, "בר לב יזמות בע"מ"

בשיתוף בר לב יזמות בע"מ
פטריק רקח, בר לב יזמות נדל"ן (אולפן הנבחרים)

בר לב יזמות בע"מ, הינה חברה אשר מתמחה בכל עבודות העץ והגגות, בנוסף החברה מציעה תיקוני כל סוגי הגגות למיניהם.
העבודה מתבצעת החל משלב התכנון עד שלב העבודה המוגמרת. בעלי החברה הוא איש המקצוע, פטריק רקח.

שאלנו את פטריק, מה מייחד אותו לעומת בעלי מקצוע אחרים:

"עם השנים למדנו והכרנו את כל החומרים שיש בענף. כיום אנו יודעים איזה חומר יתאים בדיוק לסוג העבודה ואיזה איש מקצוע יוכל לבצע את העבודה באופן האיכותי ביותר. מעבר לכך, אני משתדל לעבוד עם חומרים ירוקים וידידותיים לסביבה עד כמה שאפשר. יש לנו השפעה גדולה בענף על העתיד ועל כדור הארץ ולכן הנושא מאוד חשוב לצוות ולי".

מה הדבר שאתה הכי נהנה ממנו בעבודה?

"היצירה. אני אוהב אותה יותר מאשר את התיקון. מבחינתי, כל עבודה שעשיתי חייבת לעבור את 'מבחן המצלמה'. המבחן הזה אומר שאם צילמתי פרויקט, הסתכלתי עליו לאחר כמה זמן והתגובה שלי היא חיוך- זה אומר שהצלחתי. יצרתי משהו טוב. ככל שמבחן המצלמה טוב יותר, כך אני שמח יותר ומרגיש מסופק. לשמוע מלקוח שאומר שבזכותי נפתרה לו בעיה שממנה הוא סבל שנים, זה הכול בשבילי, בזכות ההשראה שאני שואב מהבנות שלי - נועה ושירה, שזכו לחשיבה יצירתית ואומנותית, אני מצליח לקבל תמונה מדויקת יותר של הסיטואציה ומשם אני מצליח לעמוד טוב יותר במבחן התוצאה".

מחפשים בעל מקצוע עם "ידי זהב" ? צרו קשר עם פטריק רקח, ותשדרגו את הבית שלכם בהקדם.


0534447250

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully