אדמינסטרציה במיקור חוץ? רק עם ''מור אדמין''

כשאתה מנהל עסק, הדבר האחרון שצריך להעסיק אותך אלה ענייני המינהלה. מור אדמין תסייע לך להתמקד בניהול העסק על ידי הטמעת שיטות עבודה שייעלו את התנהלותו היומיומית של העסק

בשיתוף מור אדמין
15/09/2020
מור אדמין. יח"צ,
מור אדמין(צילום: יח"צ)

כל עסק, אפילו הקטן ביותר עם מעט עובדים, צריך לדאוג לציוד משרדי, ציוד אלקטרוני, הזמנות כיבוד, הפקת חשבוניות, גבייה וכדומה. מה קורה כאשר בעל המשרד צריך גם לנקות, לתחזק, להשיג הנחה בארנונה, לסגור הסכמים עם ספקים ותשתיות, לנהל קופה קטנה, לאסוף דואר? כאן נכנסת לתמונה ''מור אדמין'', מנהלת אדמיניסטרציה במיקור חוץ אשר עושה זאת עבורכם בזריזות ובמקצועיות.

משבר הקורונה חידד אצל מור אדמין את ההבנה כי הנוכחות בדיגיטל היא הכרחית. המצב הכלכלי הביא רבים מבעלי העסקים לצמצם עלויות ולעבור לשירותי משרד במיקור חוץ ולחסוך אלפי שקלים בחודש. מי שהטיב להבין זאת, יכול להמשיך ולהעניק שירות ללקוחותיו גם ברגעי משבר כמו זה. מעבר לחוויית לקוח איכותית וטובה, הכוללת זמינות ונגישות, זוהי הדרך לצמוח ולגדול לקהלים צעירים וחדשים, בייחוד לאור העובדה כי כל בעל עסק יודע כי חוסר סדר וארגון בחברה יכולים להוביל לצרות חוזרות ונשנות בתקציב החברה.

ההיסטוריה של מור ינוס החלה לפני עשור, כאשר היא ניהלה משרד של יועצי נדל"ן ומצאה עצמה אחרי זמן קצר מאד מסיימת את העבודה. "אנו עוזרים לבעלי עסקים לנהל את פעילות המשרד ואת המשימות השוטפות בעסק ומייצרים עבורם שיטות עבודה מוסדרות, תשתית חכמה ו'מכונה משומנת היטב' של תהליכי עבודה בעסק'', אומרת מור. "לאחר שהבנתי שאני מצליחה לסיים את כל המשימות שבתחום אחריותי ברבע מהזמן של 'משרה מלאה', לאחר שייצרתי במשרד הזה תהליכי עבודה יעילים מאוד, הבנתי למעשה שאני יודעת להטמיע כלים ושיטות ייחודיים לניהול אדמיניסטרטיבי ושאני יכולה לעזור להרבה בעלי עסקים. לא הרבה אחר כך, פתחתי את העסק שלי''. הוסיפה מור.

חשוב לציין כי אדמיניסטרציה זה לא רק שרותי מזכירות. אדמיניסטרציה עוסקת בהסדרת כל התהליכים הנדרשים לייצור בעסק והתפעול שלהם. ''צריך להבין שקיים קשר הדוק בין פעילות אדמיניסטרטיבית מהודקת היטב בעסק, לבין רמת ההכנסה שלו. אנחנו הופכים להיות יד ימינו של בעל העסק - מישהו לרוץ איתו, לסמוך עליו וחותרים יחד איתו להשגת המטרות שלו".

מור אדמין(צילום: יח"צ)

מה המטרה שלך?

''המטרה היא להוריד מבעלי העסקים את ניהול המשימות האדמיניסטרציות השוטפות בעסק, ולייצר עבורם תהליכי עבודה יעילים ומשומנים היטב, כדי שהם יוכלו להתפנות למשימה העיקרית שלהם - למנכ"ל אותו לשם התרחבות העסק ושיפורו. אנחנו לא "תבניתיים" אנחנו חושבים מחוץ לקופסא ומתאימים את השירותים לצרכים של העסק, כך הופכים את הנושא לזמין, נוח ופשוט. זה הרבה מעבר לכל מה שמוצע בשוק היום, בתחום של שירותי אדמיניסטרציה לעסקים במיקור חוץ''.

בנוסף, עבור עסקים מבוססים שנמצאים בשלב של התרחבות ופותחים מחלקה או פעילות חדשה שהיא עדיין בשלב ההקמה או בשלב ניסיוני, מור אדמין מהווה ספק חיצוני, שמבטל את הצורך לשכור כוח אדם נוסף לעסק, אשר מנהל את הפעילות החדשה ומבסס אותה. כאשר הפעילות הזו מבוססת ויציבה, מור אדמין עוזרת לעסק להטמיע את הפעילות לתוך העסק עם עובדים של העסק. העובדה שמור היא סיינטולוגית מסייעת לה בתקשורת עם הלקוחות ולצד זאת רמת האתיקה שלה גבוהה.

לאחרונה מור השיקה שירות חדש: מענה טלפוני אנושי חכם לעסקים. מדובר על ‏מערך שירות לקוחות ושירותי מזכירות מהירים, עם זמינות למשך כל היום (עד 23:00), כולל יחס אישי ומקצועי בהתאמה אישית לצרכי עסק - לחיסכון בזמן ובכוח אדם. בין השירותים שניתנים ללקוחות העסק: מענה טלפוני מהיר ואנושי, הפקת חשבוניות, ביצוע הזמנות, פתיחות קריאות שירות, שירותי תשלומים, סינוני לידים ועוד.

עוד בוואלה!

הדור הבא של הטיפול בעזרת קנאביס רפואי

בשיתוף סאיקי
מור אדמין(צילום: יח"צ)

אחת הלקוחות שלה, נטע, סיפרה לנו: "לאחר שחווינו אכזבות בעבר, יגאל ואני הגענו לפגישה ראשונה עם מור. היו לנו כמה וכמה מזכירות אבל הבעיה העיקרית הייתה שלא היה ממש על מי לסמוך ועל כך שתהא הבנה שהרעיון הוא להוריד עומס מאיתנו. הן פשוט לא עמדו בציפיות. החלפנו מזכירות כל חצי שנה - שנה וכל פעם מחדש היה צריך שוב להעביר להן את התפקיד מהתחלה. מאז שאנחנו לקוחות של מור אדמין, יש לנו בחורה איכותית, מקסימה, קולטת מהר ונותנת פידבקים על דברים שבקשנו לעשות, גם כשיש תיקונים אפשר לתקן ומהר והכל נקלט ומובן כמו שצריך. מור היא אדם איכותי, יש לה סטנדרטים גבוהים ואינה מתפשרת עליהם ואני אישית מאד מעריכה את זה. מעטים האנשים עם סטנדרטים כמו שלה".

בעל עסק? הגיע הזמן שתשכח ממרדף אחר לקוחות שלא משלמים, חיפוש אחר חשבוניות וקבלות, תשכח מטלפונים שלוש פעמים בשבוע לרו''ח, במקום זה תוכל להתעסק במה שבאמת חשוב וזה כמובן הגדלת העסק שלך. אם גם אתם מוצפים בעבודה, יודעים שאתם זקוקים לעזרה ולא יודעים בדיוק מהי, לא יודעים מהיכן להתחיל, לא יודעים אם בכלל אפשר לעזור לכם, לא יודעים אם אפשר לסמוך על מישהו, יש לנו חדשות ממש טובות בשבילכם: עזרה היא אפשרית וזה סימן שאתם פשוט צריכים לדבר עם מור.

שעות הפעילות:

08:00 עד 23:00

נייד: 050-867-7033

מייל mor@moradmin.com

לעמוד הפייסבוק

  • ניהול
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully